Технически ръководител на строеж

Фирма Nürnberg Montage e Вашият надежден сътрудник в областта на сухото строителство, специализиран в санирането на сгради старо строителство, както и паметници на културата. Фирмата търси да назначи Технически ръководител за един от нашите строежи със започване веднага. Набираме работници за град Манхайм и околността, започване веднага.

Ние Ви предлагаме:
- Безсрочен договор със солидна основна заплата и 5% от оборотната печалба
Пример: Основна заплата 1000€
5% от 50.000,00€ оборотна печалба = 2.500 €
Заплата, която получавате: 3.500€

- Работно място, което изграждате според своите собствени представи, въз основа на предварително избраните от нашия ръководител на обект поръчки
- Интересни обекти
- Гъвкаво работно време

Вашите отговорности:
- В ролята на контактно лице на компанията, поемате отговорност за започване на строителните работи по обекта
- Връзка и комуникация с нашите клиенти
- Калкулация на количеството необходим материал според големината на строителния обект и съставяне на индивидуална оферта за клиента
- Координация на строителните работи в обекта и даване на указания на строителните работници
- Дори и когато не всичко върви по план, запазвате самообладание
- Следите за спазването на всички законови разпоредби, мерки и предписания

Нашите изисквания към Вас:
- Образование по професията /желателно, но не е задължително/
- Дългогодишен опит по професията
- Шофьорска книжка категория В
- Познания по немски език /мин. Ниво B2/
Имате интерес? Не се колебайте да изпратите своята автобиография на bulgarien@eu-personal.net

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Недвижими имоти
Ремонт/инсталации/сервиз

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Дата:

02.06.2020

Организация:

EU- Personal GmbH

Детайли за организацията:

Повече информация за EU- Personal GmbH може да получите ТУК