Специалист технически съпорт с немски и английски език

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – една една от най-големите аутсорс компании в България – търсим Специалист технически съпорт с немски и английски език .

Задължения и отговорности:
* отговаря на запитвания по телефон;
* съдейства за разрешаването на технически въпроси, свързани с използваните продукти или оборудване;
* напътства клиента до цялостното решаване на техническия проблем;
* стреми се към максимално бързо и ефективно решение.

Изисквания към кандидатите:
* предишен опит не е необходим;
* владеене на немски и английски език;
* отлични комуникативни и аналитични умения;
* компютърна грамотност;
* мотивирана личност, ориентирана към ефективна работа.

Нашият клиент предлага:
* дългосрочна, интересна и перспективна работа;
* работа в голяма международна компания;
* отлично възнаграждение;
* стандартно работно време- понеделник-петък или на смени.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата SM_TSMН).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Услугата за кандидата е напълно безплатна!

Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
(Astrea Recruitment. - reg No 1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

01.07.2020

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК