Консултант клиентски запитвания - Онлайн Магазин с Немски език- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!
Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията.
С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем работа търсим:

Консултант клиентски запитвания - Онлайн Магазин с Немски език

Основни отговорности:
• Подпомагане на клиенти във връзка с техни запитвания и консултирането им по имейл и телефон относно желаните от тях продукти и услуги;
• Разрешаване на въпроси свързани с поръчки и плащания;
• Предлагане на допълнителни продукти и услуги на клиенти според техните изисквания.

Компанията предлага:
• Атрактивно заплащане;
• Модерен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт и метро;
• Безплатни обучения и тиймбилдинг събития;
• Богат социален пакет;
• Възможност за професионално развитие в стабилна и печеливша международна компания.

Изисквания за заемане на позицията:
• Да владееш немски език на много добро ниво, писмено и говоримо;
• Опит на подобна позиция се счита за предимство, но не е задължителен;
• Да посрещаш предизвикателствата с усмивка.

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте сега!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

17.07.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК