Градинар-озеленител

За целогодишно и цялостно оформяне и поддръжка на зелените площи в двора на сградата ни търсим опитен градинар. Ще работите на гъвкаво работно време, което е подходящо за качествено извършване на дейностите по озеленяване и поддръжка.

ОТГОВОРНОСТИ

• Оформя красиво и естетично зелените площи с подходящи за мястото и климата растения
• Тори с точните торове, навременно, в необходимите количества
• Коси трева, прекопава насажденията, подсява при необходимост
• Полива площите, почиства от листа алеите на двора

ОЧАКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ

• Знания за особеностите във всички етапи на градинарството
• Опит като градинар
• Желание за тази работа, организираност, старание, отговорност

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Агроном
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. \"Овче поле\" № 122

Дата:

09.07.2020

Организация:

Телепоинт ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Телепоинт ООД може да получите ТУК