Камериер/ка

Дружеството UNIQUES Ltd. е регистрирано през 2007г.Официален посредник при набиране на персонал от Република България за чужбина с Удостоверение рег.№ 3034 Министерство на труда и социалната политика.
Имаме удоволствието да Ви представим свободни работни позиции за камериер/ка - „почистващ персонал“ за немски работодател с дългогодишен опит в областта.

Място на работа: ФР Германия,град Мюнхен
Длъжност: камериер/ка- „почистващ персонал“
Задължения: да се извършва почистване хотелски стаи. Възможно да се работи в екип от двама човека.
Не необходимо да познавате немския език: можете да се учите по време на работа.
Заплащане : 10,80 евро бруто отработен час.
Авансово заплащане на 25 число на текущия месец, в размер на 250 евро, при заявяване на 5 дни по-рано.
За месец чисто се вземат 900 / 1100 евро, след всички удръжки за осигуровки, данъци и наем /с вкл. комунални услуги/.
Работодателя осигурява работниците: здравно, за всички рискове при трудова злополука, временна и трайна неработоспособност, съгласно действащото законодателство на ФР Германия.
Работно време: 6 дневна работна седмица от 6 до 9 часа на ден. Работата в хотелите приключва, около 15-16 ч. След това, който желае може да получи допълнителна работа, която се състои в почистване на офиси и други помещения.
Квартира: Работодателя предлага на служителите напълно оборудвани жилища или общежития с добри битови условия за сумата в размер на 350 евро на човек с вкл. ток, вода, интернет : съдомиялна машина, пералня, отопление, телевизия, единични легла-хотелско изпълнение с пълен комплект възглавници и чаршафи, гардероби, общ санитарен възел /в тристайни апартаменти не се допускат повече от 5 служителя или гости/. Жилищата се намират на около 15-30 мин. с автомобил от местоработата.
Транспорт до място на работа: Работодателят осигурява служебна кола, която да се ползва от 4-5 души или с градски транспорт. Ако се пътува с градски транспорт Работодателя заплаща 40 евро/40% процента от разходите .
При интерес от Ваша страна, моля изпратете CV на български език или се свържете с нас на посочените контакти, ще се радваме да отговорим на всички въпроси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Основно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1800 до 2200 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр.

Дата:

08.07.2020

Организация:

Uniques ltd.

Детайли за организацията:

Повече информация за Uniques ltd. може да получите ТУК