Организатор транспорт с полски и английски език

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата
визитна картичка за нас. За един от нашите клиенти – една от най-големите транспортни компании в България – търсим Организатор транспорт с полски и английски език.

Изисквания:
- Отлично ниво на владеене на полски език;
- Много добри умения за работа с компютър;
- Английски език – свободно владеене на ниво B1-B2;
- Организираност, комуникативност, умение за работа в екип;
- Отговорност и способност за вземане на решения;
- Проактивност и логическо мислене;
- Опит в областта на логистиката е предимство.

Отговорности и задължения:
- Организиране на транспортирането на раличните товари;
- Отговаряне на запитвания и договаряне на условия с клиенти на компанията;
- Ежедневна комуникация с партьори и проследяване на целия процес по
транспортиране;
- Съдействие при настъпили проблемни казуси, свързани с превозването.

Предлагаме:
- Работа в динамична среда;
- Възможност за обогатяване на знания и умения чрез различни обучения;
- Осигурен транспорт до офиса на компанията;
- Безплатни напитки и осигурен обяд;
- Фитнес зала и помещение за почивка на служителите.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ
кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата GT_OTP). Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Услугата за кандидата е напълно безплатна!
Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита по смисъла на
ЗЗЛД.(Astrea Recruitment. - reg No 1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

08.07.2020

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК