Координатор с италиански или немски език

За голяма международна компания търсим координатори, владеещи на високо ниво италиански или немски език, които да извършват писмена и вербална комуникация с клиентите на фирмата.

Не пропускайте страхотната възможност да развиете своите езикови и професионални умения в международна среда!

Вие сте на правилното място, ако:
• Владеете италиански или немски език на високо ниво
• Имате много добро ниво на английски език
• Притежавате добри компютърни умения
• Умеете да общувате с лекота с различни хора
• Имате опит в комуникацията с клиенти в корпоративна среда

Вашите основни отговорности ще бъдат:
• Поддържане на ежедневна комуникация с клиенти от цял свят по чат и имейл
• Предоставяне на информация и съдействие при разрешаването на различни възникнали казуси
• Поддържане на устойчиви взаимоотношения с клиентите

Нашата оферта:
• Конкурентно възнаграждение
• Професионални и бизнес обучения
• Ваучери за храна и такси
• Допълнително здравно осигуряване
• Намаления към търговски обекти
• Спортни карти на половин цена
• Тийм билдинги и различни събития
• 24 дни платен годишен отпуск
• 13-а заплата
• Гъвкаво работно време на ротационни смени
• Модерен офис и комфортна работна среда
• Безплатни плодове, сандвичи и напитки в офиса

Очакваме Вашата автобиография на английски език!
Всички кандидатури ще бъдат третирани с необходимата конфиденциалност.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Ключови думи: Italian/ German/ Италиански/ Немски/ Deutsch/ Italiano/ Customer Support/ Chat Support/ Email Support

С настоящото кандидатстване давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Топ Скилс Рекрутмънт“ в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език, Италиански език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

14.08.2020

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК