СЛУЖИТЕЛИ С ИЗБОР НА СМЕНИ- Пловдив

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент - международна компания с профил производство на ел. компоненти - търсим
СЛУЖИТЕЛИ НА СМЕНИ.

За работата: На поточна линия, работи се седнал/а. Предлага се избор на смени - 5 дни/ 8 ч( на три смени) или 3 дни(петък, събота и неделя)/12 ч.

Отговорности:

сглобяване на отделни компоненти по задаени стандарти;
внимателно следване на работния процес;
спазване условията за безопастност на труд.

Изисквания:

завършено средно образование;
сръчност и бързина.
Компанията предлага:

трудов договор и реални осигуровки;
работа в международна и утвърдена компания;
бонуси;
осигурен транспорт;
ваучери за храна;
платен обяд.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

21.03.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК