Оценител недвижими имоти

Описание

Отговорности и задължения:

Изготвяне на пазарни оценки и становища на недвижими имоти и земеделски земи

Изисквания:

Сертификат издаден от КНОБ за оценка на недвижими имоти и земеделски земи и/или друг тип придобити квалификации;
Добра компютърна грамотност;
Комуникативни способности и умения за работа в екип.

Ние предлагаме:

Работа във водеща фирма с изградени традиции и име на пазара;
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
Работна заплата и допълнително заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
Възможност за професионално развитие.

Всички кандидатури ще бъдат преглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставянето на лични данни по тази обява е доброволно и те ще бъдат използвани единствено за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.Бургас, ул.Александровска № 137, вх.В

Дата:

22.07.2020

Организация:

"Явлена Бургас" ООД

Повече информация за "Явлена Бургас" ООД може да получите ТУК