Спедитор / Координатор

Описание

Спедитор - обслужване на клиенти с английски език.

Какви ще са задълженията ти:
Ще организираш товари и грижиш за процеса на транспортиране;
Ще комуникираш активно с англоговорящи клиенти;
Ще отговаряш на техните запитвания, за да им съдействаш;
Ще се стремиш да поддържаш висока клиентска удовлетвореност.

Какво те прави успешен кандидат:
Добро ниво на английски език;
Имаш фокус върху личностното си развитие;
Комуникативност и адаптивност;
Индивидуален подход към всеки клиент.

Ще се чувстваш щастлив при нас, защото ще ти осигурим:
Атрактивно заплащане;
Участие в бонусна система след края на обучението;
Възможност да разгърнеш потенциала си в международна компания;
Работа съвместно c талантлив и приятелски настроен екип.
Ние можем да ти дадем шанса да стартираш кариерата си СЕГА! Изпрати ни своето CV!

*Местоработата е на територията на град Русе.
*Кандидатствайки по тази обява, ти биваш автоматично включен в процеса по подбор. Ако успешно преминеш всички стъпки, ще имаш възможност да насрочиш интервю в удобно за теб време. Очакваме те!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Русе

Дата:

30.09.2020

Организация:

"Витон Транс" ЕООД

Повече информация за "Витон Транс" ЕООД може да получите ТУК