Хигиенист санитарно-производствена дейност

Във връзка с дейността на производственото предприятие търсим хигиенист за почистване на промишлено- производствени помещения.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- почистване и измиване на 2 промишлени производствени помещения
- събиране и изхвърляне на отпадъците
- дезинфекциране и измиване с препарат
- обновяване на консумативи

УСЛОВИЯ:
- желание за работа с животински продукти
- бързина, сръчност, умения за бърза ориентация
- мотивирана, работна личност, с култура на поведение

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- трудов договор
- купон във вид на парични средства до 2,50 лв на ден
- работа всеки ден от неделя до петък с начален час 16,00ч до 22,00ч
- добри производствени условия.
- работното време може да бъде и по-малко, ако кандидата се справя бързо

Ако считате себе си за подходящия кандидат за тази позиция, моля изпратете своята автобиография. Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД и Общия регламент за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 600 до 700 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

20.08.2020

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК