Координатор с немски език

Top Skills Recruitment е агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в сферата на изнесените услуги. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им развитие и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

За голяма международна компания търсим координатори, владеещи на високо ниво немски език, които да извършват писмена и вербална комуникация с клиентите на фирмата.

Вие сте на правилното място, ако:
• Владеете немски и английски език на отлично ниво
• Притежавате добри компютърни умения
• Имате опит в областта на обслужането на клиенти в корпоративна среда
• Умеете да общувате с лекота с различни хора

Вашите основни отговорности ще бъдат:
• Поддържане на ежедневна комуникация с клиенти от цял свят по чат, имейл и телефон
• Предоставяне на информация и съдействие при разрешаването на различни възникнали казуси
• Поддържане на устойчиви взаимоотношения с клиентите

Нашата оферта:
• Конкурентно възнаграждение + 13-a заплата
• Професионални и бизнес обучения
• Социален пакет - ваучери за храна и такси, допълнително здравно осигуряване
• Спортни карти и намаления към търговски обекти
• Тийм билдинги
• 24 дни платен годишен отпуск
• Гъвкаво работно време на ротационни смени
• Модерен офис и комфортна работна среда

Очакваме Вашата автобиография на английски език!
Всички кандидатури ще бъдат третирани с необходимата конфиденциалност.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Ключови думи: German/ Немски/ Deutsch/ Customer Support/ Chat Support/ Email Support

С настоящото кандидатстване давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Топ Скилс Рекрутмънт“ в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

12.01.2021

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК