Складов работник

Кооперация Панда/“ Office 1 Superstore” e водеща международна франчайзингова верига магазини, специализирана в търговията с канцеларски материали, офис мебели, техника и консумативи. Ръководейки се от мотото „Всичко за Вашия офис под един покрив“, ние предлагаме изчерпателен асортимент и първокласно обслужване – знак за качество, коректност и професионализъм.

Кооперация „Панда, собственик на марката „Office 1 Superstore”, във връзка с динамичните темпове на развитие на организацията, търси да назначи в складово - логистичния си център СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ.

Отговорности:
Извършва основните логистични операции: приемане, проверка, заприхождаване и складиране на стока в склада. Проверява документацията, съпровождаща стоките и съответствието й с приетите количества.Отговаря за поддържането на подредбата и чистота в складовите помещения.

Изисквания:
Коректен, приветлив, с умения за работа в екип.
Издържлив при интензивна работа и стриктен при изпълнение на възложените задачи.
Опит при операции в складово стопанство.

Ние предлагаме:
Нетна работна заплата започваща от 1200 лева, достигаща и до над 1500 лева, в зависимост от индивидуалното представяне на всеки служител.
Работа в млад и мотивиран екип.
Отлични условия на труд.
Модернизирана складова база.
Безплатен транспорт.
Безплатно работно облекло.
Зона за релакс (тенис на маса т.н.).
Карти за спорт Multi Sport.
Преференциални условия за закупуване на стоки от Office1Superstore.
Фирмени партита.

Ако предизвикателствата Ви привличат и предложението ни Ви заинтригува, изпратете актуална автобиография и снимка.

Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност и според ЗЗЛД. Предоставянето на лични данни по тази обява е доброволно и те ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Транспорт и логистика
Работа в склад
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Цариградско шосе 139

Дата:

09.09.2020

Организация:

Кооперация Панда

Детайли за организацията:

Повече информация за Кооперация Панда може да получите ТУК