Рецепционист/ка във Фитнес Център

Описание

Описание и отговорности:

- Любезно посреща клиентите на фитнес центъра;
- Разяснява на клиентите услугите, които се предлагат и съпътстващите ги условия /цени, времетраене, честота, съществуващи промоции/;
- Приема резервации, отговаря на телефонните обаждания, приема и предава съобщения;
- Консултира и насочва клиентите към избора на предлаганите от фитнес клуба услуги;
- Следи за спазването на изготвените правила за вътрешния ред от всички посещаващи фитнес центъра без изключения;
- Поддържане на висока хигиена и ред на работното място;
- Създаване на приветлива атмосфера на работното място.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
Изисквания: - умение за работа в екип - отлични комуникационни умения - добри търговски умения - енергичност, позитивност и отговорност - компютърна грамотност - амбиция за постигане на резултати - подход при обслужване на клиенти - лоялност и дискретност *Работно време – 2 последователни работни дни и 2 почивни. Осигуряваме въвеждащо обучение и трудов Договор. Ако предложението представлява интерес за Вас, заповядайте на 21, 22 и 23 Септември 2020 г. от 10:00 до 12:00 ч. на адрес гр. София, кв. Борово, ул. Солун 64 за провеждане на интервю. Благодарим Ви за проявения интерес!

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 800 до 0 лева на месец

Категория:

Забавление

Населено място:

Гр. София

Дата:

19.09.2020

Организация:

KGV Trade Eood

Детайли за организацията:

Повече информация за KGV Trade Eood може да получите ТУК