Куриер

АЛЕГРЕ ЕВ ЕООД - Търговско представителство на Еконт Експрес, обявява свободна позиция за Куриер в района на кв. Дружба и Гара Искър.
Задължения:
- приема и доставя куриерски пратки от и до адреси;
- приема и извършва плащания, свързани с куриерските услуги, издава необходимите за това документи;
- оформя транспортни документи за пратките, съгласно разпорежданията на клиентите;
- управлява служебен автомобил, спазвайки правилата за движение и фирмена култура;
- следи и отговаря за правилното и безопасно транспортиране на пратките;
- извършва товаро- разтоварна дейност;
Изисквания към кандидата:
- средно или средно специално образование;
- свидетелство за управление на МПС категория B;
- компютърна грамотност е задължителна ,тъй като се работи с Ipad;
- комуникативност и желание за работа с клиенти;
- желание за обучение и развитие;
- позицията не е подходяща за студенти редовна форма на обучение;
Ние ви предлагаме:
- работа в сплотен екип от позитивни и енергични хора;
- възможност да бъдете част от една от най-иновативните компании и лидер на пазара на куриерски услуги;
- работна заплата от 1200;
- потоянен трудов договор;

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Почасова

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 0 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Дата:

24.09.2020

Организация:

Алегре ЕВ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Алегре ЕВ ЕООД може да получите ТУК