Счетоводител

Описание

За нуждите на компанията ни, търсим счетоводител.

Основни изисквания:

- Перфектен Английски – устен и писмен;
- Бакалавърска степен по счетоводство / икономика;
- Минимум 1-2 години релевантен опит във финаносово-технологична компания;
- Компютърни умения и познания в различни счетоводни системи;
- Умения да работи върху няколко задачи едновременно (мултитаскинг) и умения за
менажиране на времето;

Преимущество ще имат кандидати, които:
- Имат предишен опит на същата позиция във Форекс компании;
- Притежават СРА лиценз (Дипломиран експерт-счетоводител);
- Могат да започнат работа веднага;

Характер на работата:
- Изготвяне на различни ежемесечни, годишни и други доклади за нуждите на компанията;
- Изготвяне на подробни справки, отчети, документи и други;
- Работа върху други задачи поставени от Управителя;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

24.09.2020

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК