Сервизен специалист – Климатична техника

Описание

Задължения и отговорности:

• Въвеждане в експлоатация на климатични инсталации;
• Контролира нормалното функциониране на хладилните инсталации и съоръжения;
• Извършва всички видове ремонтни дейности по инсталациите;
• Контрол и консултация при изграждането на инсталациите;
• Диагностика и сервиз на професионални климатични инсталации;
• Отстраняване на аварии по агрегатите и възлите;
• Профилактика на съоръженията;
• Изпълняване и на други възложени задачи, свързани с длъжността;
• Готовност за пътувания в страната;
• Готовност за обучения в страната и чужбина с цел повишаване на квалификацията.
• Позиция не включва извършване на монтажни дейности.

Изисквания и предимства за заемане на длъжността:

• Образование – минимум средно;
• Не се изисква опит;
• Прецизност и коректност при изпълнение на работните задължения;
• Инициативност и лоялност;
• Умение за работа в екип;
• Препоръчителни основни познания по английски език;
• Валидна шофьорска книжка;

Компанията предлага:

• Работа в структура с утвърдени пазарни позиции;
• Работа на постоянен трудов договор;
• 5 (пет) дневна работна седмица. Нормирано работно време от 8,30 до16,30.
• Възможност за професионално развитие;
• Обучения и квалификации;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Дата:

27.09.2020

Организация:

ИНТЕРМЕТАЛ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИНТЕРМЕТАЛ ООД може да получите ТУК