Специалист обработка на онлайн съдържание с Турски език- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент - международна компания, европейски и световен лидер в сферата на аутсорсинг индустрията търсим да назначим мотивиран специалист за позицията:

Специалист обработка на онлайн съдържание с Турски език

Основни отговорности:
Преглеждане и одобрение на онлайн съдържание (клипове, изображения и текст);
Следене на стандартите и политиките на компанията и тяхното приложение;
Работа със специализиран софтуер.

Компанията предлага:
Онлайн процес на подбор;
Специализирано онлайн обучение за позицията;
Опция за работа от вкъщи;
60лв ваучери за храна;
60лв транспортни разходи;
Отлично възнаграждение над пазарните нива;
Тиймбилдинг събития;
Работа на график - 4/2 (дневни и нощни смени);
Възможност за професионално развитие в международна компания;
Удобна офис локация.

Изисквания за заемане на позицията:
Отлично владеене на турски език (С1 ниво);
Добро владеене на английски език (B2 ниво);
Внимание към детайла;
Не се изисква предишен опит.
Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите своята автобиография!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте сега!
HRS Bulgaria лиценз № 2361 валиден от 15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Турски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

19.10.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК