Специалист клиентско обслужване с чужди езици

Ако сте позитивен и общителен човек и желаете да развивате своите езикови и професионални умения, имаме страхотна възможност за Вас!

За наш доверен клиент търсим динамични хора, владеещи свободно някой от следните езици: немски, испански, италиански. Високо ниво на владеене на английски език също е необходимо.

Отговорности:
• Поддържане на ежедневна комуникация с клиенти от цял свят по телефон, имейл и чат
• Предоставяне на информация и съдействие при разрешаването на различни възникнали казуси
• Попълване на база данни
• Поддържане на устойчиви взаимоотношения с клиентите
• Проактивно осъществяване на контакт с клиентите

Необходими умения:
• Отлично ниво на владеене на немски, испански, италиански и/или английски език
• Добри компютърни умения
• Умение за общуване с лекота с различни хора

Обща информация:
• Отлично възнаграждание
• Модерен офис с централна локация
• Приятна работна атмосфера
• Млад и амбициозен екип
• Възможност за професионално развитие
• 20 дни годишен платен отпуск

Очакваме Вашата автобиография!
Всички кандидатури ще бъдат третирани с необходимата конфиденциалност.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Ключови думи: German/ Немски/ Deutsch/ Spanish/ Испански/ Español/ Italian/ Италиански/ Italiano/ Sales/ Продажби/ Customer Service

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език, Испански език, Италиански език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

16.11.2020

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК