Служител склад- София

Позицията е подходяща за кандидати, живеещи в кварталите Надежда, Люлин, Модерно предградие, Обеля, Военна Рампа, Илиянци.
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за един от нашите партньори, лидер в обработката и дистрибуцията на различни метални изделия служител на позиция:
Служител в склад
Основни отговорности:
Приемане и подреждане на продукцията в складовата база;
Описване на складовата наличност;
Приемане на заявки и подготвяне на поръчките;
Приемане, организиране и подреждането на стоки;
Работа със складова техника.

Компанията предлага:
Стандартно работно време ;
Много добро месечно възнаграждение;
Трудов договор на пълни осигуровки +ваучери за храна;
Възможност за изваждане на свидетелство за управление.

Изискване:
Опит в складовата дейност;
Готовност и желание за работа в екип;
Прецизност, организираност, отговорност;
Лоялност към компанията, отговорност към поставените задачи.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

09.12.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК