Специалист ВиК продукти - доставки, склад и рекламации

Нашият клиент е специализирана фирма в търговия на едро с висококачествени продукти за водопровод, канализация и отопление (водомери, разходомери, топломери, спирателна арматура, системи за дистанционно отчитане на измервателни уреди, тръби, шахти и др.) Основните ѝ клиенти са големи секторни възложители по ЗОП и строителни компании.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Участва при подготовката на проекти и участие в процедури по ЗОП изискващи инженерна експертиза.
• Участва при намирането и контактуването на нови производители с цел разширяване/допълване на гамата от предлагани продукти от фирмата.
• Урежда и координира транспорта на стоките.
• Отговаря за приемането, заприхождаването и разпределението на стоката.
• Контролира състоянието на съхраняваната стока и складовите помещения.
• Поддържа и следи отчетността на стоката съгласно вътрешнофирмените стандарти.
• Участва в подготовката и провеждането на инвентаризации.
• Издава стоки, отговаря за съпътстващите ги документи и при необходимост тяхната доставка до крайният клиент.
• Упражнява контрол като представител на фирмата върху извършени дейности от нейни поддоставчици на място при клиент.
• Отговаря за получените рекламации и участва в установяването на причината за тях на място при клиент.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
• Наличие на предишен опит на сходна позиция. • Завършено техническо/инженерно образование, хидроинженерство/ВиК инженерство са с предимство. • Отлична работа с MS Office 2013 или по-нова версия. • Владеене на английски език – средно ниво. • Предишен опит със складови програми e предимство. • Отговорен, деен, с внимание към детайла. • Aктивен шофьор – категория В, по възможност C.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери
Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Дата:

12.01.2021

Организация:

Прометрикс ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Прометрикс ООД може да получите ТУК