Техник - технолог на хладилни инсталации и съоръжения

Във връзка с функционирането на производствения цикъл търсим техник-технолог за поддръжката на хладилни инсталации и съоръжения в хранително-вкусово производство.

Отговорности и задължения:
- Участва при тестването на апарати, съоръжения и хладилни инсталации при въвеждането им в експлоатация.
- Контролира работата на хладилните инсталации и съоръжения, съгласно вътрешно ведомствени инструкции
- Отстранява своевременно възникнали неизправности във комуникацията, управлението, ел. захранването на, хладилните инсталации и съоръжения, като отразява същите в оперативния дневник.
- Чрез работата си осигурява правилното функциониране на техническите съоръжения и поддържане на технологичния режим на инсталациите.
- Контролира режима на температура и влажност в охлаждани и климатизирани помещения.
- Отговаря за изправността и безопасността на обслужваните инсталации и съоръжения.
- Спазване на хигиенните и технологичните изисквания, свързани с производството на продуктите;
- Спазване на нормативната уредба за безопасност и здраве при работа, противопожарна защита
- Спазване правилника за вътрешния трудов ред и производствена организация;

Изисквания:
- Висше/средно техническо образование
- Познаване на устройството на видовете климатично-вентилационни инсталации и хладилни съоръжения.
- Познаване на нормативните актове, стандартите за монтаж и експлоатация на топло-енергийно оборудване в сгради.
- Практически опит при извършване на ремонтни работи по хладилни инсталации и съоръжения.
- Умения за работа с техническа документация, с приложен софтуер и интернет, съставя схеми и чертежи
- Ръководи, управлява и контролира хладилните технологични процеси.
Фирмата предлага:
- Коректни трудови взаимоотношения.
- Добро трудово възнаграждение и възможност за кариерно развитие
- Допълнителни социални придобивки

Ако предложението отговаря на Вашата квалификация и умения, моля да приложите мотивационно писмо, с което да аргументирате Вашия интерес и очаквани условия във връзка с това предложение.
Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на зададените критерии, моля, изпратете ни своето CV.
Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани съгласно действащото законодателство.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз
Инженерни дейности

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

04.12.2020

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК