Домашен/а помощник/ца

Семейство от две домакинства търси да назначи домашен/на помощник/ца за дългосрочен ангажимент.
Семейството живее в кв. Банкя, и обитава две къщи в съседство.
Работата е на пълен работен ден ( понеделник до петък ), като по 4 часа се работи във всяка къща.
В домакинствата няма малки деца.
В едното домакинство има домашен любимец пекенес, но нямате ангажимент към него.

ОСНОВНИ ФУНКЦИИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ
Всички дейности свързани с почистване и подръжка на Дом:
 Ежедневно Почистване и поддръжка на домoвете – жилищни, сервизни и санитарни помещения, общи части, гараж , тераси
 Почистване на мебели
 Пране, простиране, гладене на дрехи и спално бельо
 Миене на чинии.
 Поддържане на цветята – сакцийни и градински
ИЗИСКВАНИЯ :
 ЕНЕРГИЧНА И ДИНАМИЧНА ЛИЧНОСТ с високи критерии за чистота и подредба ;
 ДИСКРЕТНА личност, на която може да се има пълно доверие ;
 Бързина и сръчност при работа;
 Позитивна и комуникативна личност
 ПЕРФЕКЦИОНИСТ и педант към възложените задачи;
 Отговорност, организираност и инициативност;
 Трудов стаж на подобна позиция поне 2 години
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ НИЕ :
 Трудов договор
 Работно време от 8 до 17
 Много добро заплащане (Заплата и осигуровки + Бонуски )
 Коректно отношение ;
Ако обявената от нас работна позиция Ви интересува моля, изпратете подробна автобиография с описание на Вашия професионален опит по години и по фирми/частни домове, като не пропускате да опишете с какво точно сте се занимавал/а, и какви отговорности и задължения сте имал/а, какви са Вашите специални умения и силни страни.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю .

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр.

Адрес:

София, България

Дата:

21.12.2020

Организация:

Райкомерс Конструкшън ЕАД