Болногледач/ка на възрастно семейство

Описание

Търсим болногледач/ка за възрастно семейство;
Задължения:
- изпълнява дейности свързани с битовото ежедневие на възрастните хора;
- хранене, готвене почистване, пране /;
- смяна на памперси при необходимост;
- къпане, обличане;
- почистване и дезинфекция на къщата;
- даване на лекарства по лекарствена схема;
- други задължения, свързани с грижите за семейството ;

Изисквания:
- отговорна, дисциплинирана и грижовна жена;
- изградени умения да полага грижи за други хора;
- с добра лична хигиена;
- внимателно и приветливо отношение към възрастните хора;
- пъргави, сръчни и работни кандидати;

Работни условия:
- постоянно настаняване в дома на възрастните хора;
- трудов договор сключен с "Еврокомерс ХМ" ООД
- ангажиментът е с постоянно присъствие на място;
- седемдневна седмица по договаряне;
- осигурени добри безплатни условия за живеене и храна в дома на възрастните хора;
Подходящи кандидати са лица полагали такива грижи, медицински лица и кандидати, които са отговорни, съвестни и всеотдайни към задълженията си.Необходимо е кандидатите да са свободни от други ангажименти.Жената е след оперативна интервенция. Необходим срок за възстановяване на самостоятелността 3-4 месеца.
Личните ви данни ще бъдат използвани, съгласно действащото законодателство.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 700 до 800 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

29.12.2020

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК