Консултант

Описание

ЗА НАС:
Ние се занимаваме с имоти от 27 години, създадохме новия бранд „Софиянец” за да предложим по-добра услуга в областта на недвижимите имоти. С него целим да преодолеем дългогодишните проблеми в областта предизвикани от некомпетентност и текучество.
Ние вярваме, че може да печелим като предложим безкомпромисно качество на услугата, без да заблуждаваме клиентите си, без да изстискваме служителите си и без да използваме подвеждащи клаузи и скрити условия.

ПРЕДЛАГАМЕ ВИ:
• Възможност за високи месечни доходи без ограничение, обвързани с показаните резултати.
• Детайлно обучение, което Ви осигурява страхотен старт и бързо адаптиране.
• Постоянно текущо обучение с цел повишаване на професионалните ви качества и умения.
• Служебен телефон.
• Представителен офис с отлична локация.
• Постоянна и адекватна помощ от наша страна.
• Работа със специализиран софтуер в приятна офис обстановка.
• Вие сте важни за нас и мнението Ви ще се вземе предвид!
• Ние се стремим Вашата единствена задача да бъде как да ставате все по-добри и успешни всеки ден!

КАКВИ СА ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:
• Намиране на нови клиенти и оферти.
• Обработка на информация.
• Организация и провеждане на срещи и огледи.
• Преговори и посредничество между страните.
• Оформяне и финализиране на сделките.
• Индивудуален подход към всеки един клиент.

КАКВО ОЧАКВАМЕ ОТ ВАС:
• Чувство за отговорност и сериозно отношение към поетите професионални ангажименти
• Високи амбиции
• Динамика
• Ентусиазъм
• Позитивизъм
• Комуникативност – Целеустременост
• Организиранизираност
• Умение за работа в екип
• Креативност
• Лоялност

Предишен опит в сферата НЕ е задължителен!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

Дата:

19.08.2021

Организация:

Sofianec

Детайли за организацията:

Повече информация за Sofianec може да получите ТУК