Специалист писмена комуникация с немски език - дистанционна позиция

“Top Skills Recruitment” е агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в сферата. Нашата мисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

За наш клиент търсим отговорен и комуникативен човек за позиция Специалист писмена комуникация с немски език.

Вие сте на правилното място, ако:
· Владеете немски език на ниво C1
· Владеете английски език на добро ниво за вътрешна комуникация и обучения
· Притежавате добри компютърни умения + личен компютър, с който да работите от вкъщи

Ще получите в замяна:
· Възможност за работа от всяка точка на България
· Гъвкаво работно време - 5-дневна работна седмица с ротационни почивни дни и смени между 09:00 и 00:00
· Професионално развитие в международна компания

Вашите отговорности:
· Предоставяне на информация относно продуктите, начините на плащане и доставка към клиентите
· Отговаряне на клиентски запитвания по имейл и чат на немски език
· Съдействие на клиентите преди, по време и след направената покупка

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на АНГЛИЙСКИ ЕЗИК и ние ще се свържем с Вас.

С настоящото кандидатстване давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Топ Скилс Рекрутмънт“ в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1879 до 1879 лева на месец

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. всяка точка на България

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

05.02.2021

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК