Консултант Управление на Клиентски Запитвания с Различни Езици

Описание

Вие сте комуникативна личност и владеете чужди езици?
В такъв случай не пропускайте възможността да развивате езиковите си умения в корпоративна среда в глобална компания, която е наш клиент.

Вие сте на правилното място, ако:
- Владеете на високо ниво английски и един от следните езици: немски, френски, холандски, полски, турски, италиански, испански или арабски
- Имате опит в областта на обслужване на клиенти в корпоративна среда
- Притежавате добри компютърни умения
- Умеете да общувате с лекота с различни хора

Условия за работа:
- Конкурентно заплащане
- Професионални и бизнес обучения
- Социален пакет - ваучери за храна и транспорт, допълнително здравно осигуряване
- Спортни карти и намаления към търговски обекти
- Тийм билдинги и различни събития
- Разнообразни проекти и възможност за развитие в международна среда

Отговорности:
- Поддържане на ежедневна комуникация с клиенти от цял свят по телефон, имейл и чат
- Предоставяне на информация и съдействие при разрешаването на различни възникнали казуси
- Попълване на база данни
- Поддържане на устойчиви взаимоотношения с клиентите

Очакваме Вашата автобиография на английски език!
Всички кандидатури ще бъдат третирани с необходимата конфиденциалност.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Ключови думи: German/ Немски/ Deutsch/ French / Френски/ François/ Dutch/ Нидерландски/ Полски/ Polish/ Turkish/ Турски/ Италиански/ Italian/ Испански/ Spanish/ Arabic/ Арабски/ Customer Support/ BPO/ Technical support/ CSR/ TSR

С настоящото кандидатстване давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от Топ Скилс Рекрутмънт в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

Лиценз за подбор на персонал за България: 2399 / 15.11.2017

Лиценз за администриране и защита на личните данни: 432025 / 23.10.2017

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Френски език, Арабски език, Испански език, Италиански език, Полски език, Турски език, Холандски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

09.02.2021

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК