Домашни помощници (мъж и жена – двойка)

Описание

Домашни помощници
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен клиент, търсим: Домашни помощници (мъж и жена – двойка)

Основни отговорности и задължения:

- Поддържане на хигиената в двора и в къщата;
- Извършване на домакински задължения – готвене, чистене, пране, пазаруване;
- Поддържане на градината.

Основни изисквания:

- Шофьорска книжка – кат.B;
- Възможност за престой във вилата през по-голяма част от времето;
- Възможност за гъвкаво работно време;
- Лоялност и отговорност;
- Стриктност при извършване на поставените задачи.

Компанията предлага:

- Много добро възнаграждение;
- Подсигурено настаняване;
- Четири или шест почивни дни през месеца.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. Хасково, Гр. Стара Загора, Гр. Пловдив

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

15.02.2021

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК