ХИГИЕНИСТ/КА

Фирма „Шпинер България“ ООД търси да назначи ХИГИЕНИСТ/КА за почистване на административни и санитарно - битови помещения.

Основни задължения:
• Ежедневно поддържане на хигиената в офисите на компанията;
• Почистване на коридори, сервизни и санитарно – битови помещения;
• Текущо заявяване на необходимите почистващи материали и препарати.

Изисквания към кандидатите:
• Предишен опит се счита за предимство;
• Позитивен и отговорен човек с желание за работа;
• Прецизност и взискателност.

Ние предлагаме:
• Много добро възнаграждение;
• Бонус за пълен отработен месец;
• Безплатен транспорт от Асеновград, Куклен и Пловдив;
• Безплатен обяд;
• Работа без смени с работно време от 08:00 до 17:00 часа.

Ако нашето предложение за работа представлява интерес за Вас, моля да кандидатствате по обявата, като изпратите актуална автобиография на info@spinner.bg.

Контакт ще бъде установен само с кандидатите, които са одобрени по документи.

Всички Ваши лични данни, предоставени в процеса на кандидатстването Ви за работа при нас, ще бъдат третирани при стриктно спазване на законовите изисквания в областта на защитата на лични данни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Почистване/услуги за домакинството
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

20.02.2021

Организация:

Шпинер България ООД

Повече информация за Шпинер България ООД може да получите ТУК