Икономи

Агенция Perfect House Care търси за свои клиенти в Панчарево, семейство икономи с настаняване в дома.

Предлага се:

• Безплатно жилище, включително всички режийни разходи
• Служебен автомобил с карта за гориво
• Трудов договор
• Социален пакет придобивки
• Заплащане: 2000 лв.+1500 лв. (3500 лв. чисто)

Задължения и отговорности на икономите:

• организира и контролира работата на наетия домашен персонал за поддръжка на дома и градината/вкл. плащането на възнаграждение, премии и др./.
• организира и контролира техническата поддръжка на дома/вкл. басейн и тенис корт/.
• следи за необходимостта и организацията на евентуални ремонтни дейности.
• ежедневно пазаруване на храна и консумативи за дома и изготвя месечни отчети за разходите.
• подрежда масата за хранене, сервира и отсервира храна и напитки.
• посреща и изпраща гости.
• при необходимост се включва в домакинските задължения в дома и следи стриктно за тяхното изпълнение от останалия персонал.
• грижи се за домашни любимци (3 броя кучета) и цветя.
• организира подмяната и подбора на останалия персонал, ако е необходимо.
• други.

Изисквания:

• минимум средно или по-високо образование.
• предишен опит като икономи и/или техническа грамотност са предимство.
• да са организирани и комуникативни хора.
• да а умеят да работят в екип, да са способни да мотивират и ръководят подчинените си.
• да взимат правилни и бързи решения.
• да умеят да извършват домакинска работа с усет към детайлите /да познават домак. техника и препарати за почистване/.
• да са дисциплинирани и инициативни, честни и коректни.
• нагласа за дългосрочни взаимоотношения.

При проявен интерес, моля изпращайте подробни автобиографии със снимка на имейл адреса на агенцията: office@phcare.bg или кандидатствайте на следния линк: https://agency.phcare.bg/zayvka-posrednichestvo-rabota-ikonom/ . При наличие на препоръки може да изпратите и тях.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 3400 до 3500 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Дружба, бл.191, вх.Б, ап.29

Дата:

25.02.2021

Организация:

Пърфект Хаус Кеър ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Пърфект Хаус Кеър ЕООД може да получите ТУК