Специалист комуникация с клиенти с чужди езици

Top Skills Recruitment е агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в сферата. Нашата мисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

Ако сте позитивен и динамичен човек, който иска да подобрява и да развива своите езикови и професионални умения в международна среда.

Ако обичате да общувате с много и различни хора, значи сте на правилното място!

Всичко, което Ви е необходимо, е да комуникирате свободно на един от следните езици: немски, френски, италиански, испански, португалски, английски, турски или чешки, както и високо ниво на владеене на английски език. Опит в комуникацията с клиенти в корпоративна среда е изключително предимство!

Условия за работа:

-Отлично възнаграждение
-Гъвкаво работно време
-Възможност да разгърнете потенциала си в международна компания
-Отлична работна атмосфера и обкръжение от професионалисти, говорещи различни езици - страхотен екип, който ще подпомага Вашето кариерно развитие
-Обучения, чрез които да подобрявате уменията и способностите си за по-висока ефективност в работния процес
-Богат пакет от социални придобивки
-Участие в обучения, тиймбилдинги, събития и игри на компанията

Отговорности:

-Предоставяте информация за продуктите и услугите на компанията и отговаряте на запитвания по имейл, чат и телефон
-Да се грижите и помагате на клиентите да разрешат своите казуси

Това не е просто работа, а възможност за изграждане на кариера!

Ако желаете да получите перфектния старт в професионалната си кариера или искате да обогатите този, който вече имате, не се колебайте и минута повече, изпратете ни Вашата автобиография на АНГЛИЙСКИ ЕЗИК.

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал за България: 2399 / 15.11.2017.

Лиценз за администриране и защита на личните данни: 432025 / 23.10.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

30.03.2021

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК