Мобилен консултант за позицията професионален домоуправител

Описание

МОБИЛЕН КОНСУЛТАНТ ЗА ПОЗИЦИЯТА ПРОФЕСИОНАЛЕН ДОМОУПРАВИТЕЛ

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
запознава потенциалните клиенти с дейността на професионалния домоуправител
установява контакти със собственици на жилища, сгради и офиси
привлича всички заинтересовани лица за контрагенти
уточнява състоянието на сградите и общите части на жилищните входове
съдейства за сключване на договор за управление на сградата / входа
съдейства на професионалния домоуправител за набиране на сгради
съдейства за набиране на сгради за подготвка на документи за саниране
съдейства за набиране на сгради нуждаещи се от ремонтни услуги
съдейства за набиране на етажни собствености и решаване на възникнали проблеми

ИЗИСКВАНИЯ:
познаване на ЗУЕС
компютърни умения
компетенции в областта на нормативните документи
умения за общуване и изготвяне на програми за решаване на проблемите
умения за организиране и планиране на работата
умения за водене на преговори
умение за водене отчет на свършената работа

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
работа за интелигентни и инициативни хора
основна или допълнителна работа в нова сфера за развитие
възнаграждение на база постигнати резултати
дългосрочна перспектива в условия на криза
възможности за добри основни и допълнителни доходи от 500 до 1000 лева на месец
Работата е мобилна с осъществяване на директни контакти

Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на зададените критерии, моля, изпратете ни своето CV.
Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани съгласно действащото законодателство.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 500 до 1000 лева на месец

Категория:

Консултантски услуги
Обществени услуги
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

10.06.2021

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК