Координатор международен проект с испански, италиански или румънски език

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на иновативните образователни процеси и практики.

Поради разширяване на дейността и излизане на нови международни пазари търсим за тях:

Координатор международен проект с Испански, Италиански или Румънски език

Вашите основните задачи ще бъдат:
• Управление на изцяло нов проект за чужбина;
• Следене и координация на екип от специалисти в различни области с оглед качественото изпълнение на задачите и желаните цели;
• Поддържане на активна комуникация с останалите отдели и екипи на компанията, както и с външни партньори;
• Изготвяне на графици и следене на предварително одобрените срокове;
• Използване на наличния ноу-хау на компанията и имплементирането му в чужда среда.

Нашият клиент Ви предлага:
• Отлично заплащане;
• Модерен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт и метро в хубав квартал;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Допълнителни дни платен годишен отпуск;
• Възможност за професионално развитие;
• Специално проектирано интерактивно обучение, включващо теория и практика с едни от най-добрите специалисти в тази сфера;
• Стандартно работно време;
• Фирмени отстъпки и подаръци;
• Опция за хоум офис дни в определени ситуации.

Това, което очакваме от Вас, е:
• Да владеете на отлично ниво C1-C2 испански, италиански или румънски език;
• Много добро владеене ниво B2 на български език;
• Предишен опит в управлението на хора и/или процеси е задължителен;
• Динамична личност, ориентирана към резултати и успех;
• Способност за самостоятелно организиране на работата и задачите;
• Опит в работата с приложенията на Google.

В случай, че предизвикахме интереса Ви, ще се радваме да получим Ваша актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте сега!

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г

Изисквания към кандидата

Английски език, Испански език, Италиански език, Румънски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.04.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК