Хигиенист / Хигиенистка в производство

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Във връзка с разрастването на международна производствена компания, търсим да назначим служител на позиция:

Чистач / Чистачка в производство

Отговорности:

• Поддържа чистотата и дезинфекцира производствените помещения;
• Зарежда с миещи препарати и санитарно-хигиенни материали санитарните възли;
• Изхвърля отпадъците на определените места извън сградата;
• Проветрява помещенията;
• Спазва фирмените стандарти.
Компанията предлага:

• Трудов договор;
• Осигуровки на реалното възнаграждение;
• Отлично заплащане;
• Работа на стандартно работно време : понеделник-петък- 08:00-17:00;
• Сигурност и дългосрочност в трудовите взаимоотношения;
• Коректно отношение.

Изисквания:

• Средно образование;
• Опит на същата или сходна позиция;
• Организираност и отговорност при изпълнение на поставените задачи;
• Бързина и сръчност;
• Желание за работа в производствена среда.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1100 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр.

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

27.04.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК