Ръководител отдел „Поддръжка“ - Кърджали

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 3900 офиса в 82 държави.

В момента търсим за наш партньор, компания в сферата на производството, мотивиран служител за позицията:

Ръководител отдел „Поддръжка“

Основни отговорности:

• Да води и насочва служителите при идентифициране на проблеми, тяхното решаване и прилагане на мерки за непрекъснато подобрение;
• Уменията за решаване на проблеми за превантивна и реактивна поддръжка, насочени към първопричината на проблема;
• Да ръководи екип (електроинженери, инженери по автоматизация, техници по поддръжката), за да разбере техните изисквания за проектиране и да предостави технически съвети на производствените и строителните техници;
• Да проверерява материали, продукти и / или оборудване, за да открие дефекти или неизправности;
• Да създава висококачествени подробни технически чертежи и планове въз основа на проекти, доставени от доставчик, инженеринг по автоматизация и екип за поддръжка
• Да извършва модификации на съществуващите чертежи;
• Да създава чертежите са в съответствие с индустрията и стандартите и протоколите за здраве и безопасност.
Изисквания:

• Висше образование : Машинен инженер или Електромеханичен инженер;
• Практически опит на релевантна длъжност;
• Минимум 3 години опит като Ръководител на отдел поддръжка;
• Опит със софтуерна програма Solidworks CAD или алтернатива на създаването на дизайни в 2D и 3D модели;
• Свободно владеене на английски език;
• Шофьорска книжка е плюс;
• Способност за решаване на проблеми;
• Умения за непрекъснато подобряване на процесите.

Компанията предлага:

• Трудов договор и реални осигуровки;
• Дългосрочна ангажираност в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
• Възможност за развитие в рамките на организацията;
• Придобиване на международен опит;
• Стимулиращо възнаграждени.

Ако това предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето детайлно СV. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.05.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК