СЕРВИЗЕН ТЕХНИК НА ПЪТНО-СТРОИТЕЛНИ МАШИНИ - София

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент търсим кандидат, специализиран в ремонта на камиони, ремаркета и ПСМ за позицията:

СЕРВИЗЕН ТЕХНИК НА ПЪТНО-СТРОИТЕЛНИ МАШИНИ

Изисквания за длъжността:
Задължителен опит на същата или подобна позиция;
Образование - средно общо или средно-специално (висше техническо е предимство);
Желание за дългосрочна ангажираност и мотивация.

Отговорности и задължения:
Локализиране и отстраняване на възникнали повреди и дефекти по машините;
Регулярни технически проверки на оборудването и машините;
Спазване на всички правила за безопасност на работното място;

Компанията предлага:
Отлично възнаграждение, в зависимост от опита;
Осигурено работно облекло и служебен телефон;
Допълнителен социален пакет.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете своята автобиография!

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1800 до 2100 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

17.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК