Специалист доставки - Велико Търново

Менпауър България - световен лидер при новаторските решения, свързани с човешкия капитал, търси да наеме опитен и отговорен човек, за позиция

Специалист доставки

Основни отговорности:

- Анализ и планиране на нуждите на компанията от материали за производството;
- Проучване на пазара,осъществяване на контакти, избор и изграждане на взаимоотношения с фирми, доставчици на материали в/извън страната;
- Договаряне на условия и сключване на договори с избраните доставчици;
- Проследяване за спазването на условията и параметрите по договорите с доставчиците;
- Оценка на доставчиците, според представянето;
- Участи в проекти, свързани с нови изделия;

Успешният кандидат притежава:

- Висше образование - икономически или технически профил;
- Мин 2 години релевантен търговски опит (продажби, доставки);
- Практически опит в извършването на преговори и договаряне.
- Отлични умения за планиране, инициативност и добра организация;
- Много добра компютърна грамотност;
- Умение за работа в динамична среда;
- Много добро ниво на английски език – задължително условие;

Ако отговаряте на горепосочените изисквания и желаете да продължите кариерата си в утвърдена и стабилна компания, моля изпратете ни своята детайлна автобиография. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността е гарантирана!

Очакваме ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК