Настройчик ММ с ЦПУ машини - Пловдив

Менпауър България, лидер в предлагането на решения в областта на човешките ресурси, търси за свой клиент:

Настройчик ММ с ЦПУ машини

Изисквания:
- техническо образование – средно или висше
- опит с металорежещи машини с ЦПУ с управления Фанук и/или Сименс
- работа с техническа документация
- възможност работа на три смени

Отговорности / Описание на работните задачи:

- работа и поддръжка на машините с ЦПУ
- подготовка и оборудване на машините за серийно производство
- извършване на настройки на машините
- работа с контролно-измервателна техника и разчитане на чертежи;
- контрол на качеството на заготовките и готовата продукция при стриктно спазване на техническата документация
- следене количеството на брак
- документиране на измерванията
- отстраняване на проблеми
- подобряване на процесите
- водене на записи за състоянието на машините

Ние предлагаме:

- дългосрочно и сигурно работно място в утвърдена международна компания
- добро заплащане
- въвеждащо за длъжността обучение и възможност за безплатни обучения
- възможност за работа в новоизграждаща се фирма с най-нови модели машини
- чиста и приветлива работна среда
- ваучери за храна
- бонуси
- осигурен транспорт
- допълнителни почивни дни

Молим да изпращате Вашата автобиография с актуална снимка.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат информирани и поканени на интервю. Менпауър България има лицензен номер № 183/27.12.2021 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

17.05.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК