Животновъди/овчари

Описание

Предлагаме работа за животновъди -овчари в Стара Загора
в селскостопанска организация.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:
- задължителен опит в отглеждането на овце;
- грижливи и отговорни хора;
- изградени умения и качества за грижи за животните;
- познания в отглеждането на овце и агнета;
- желания за работа в селскостопанска ферма;
- активни;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- зареждане на храната на овцете;
- хранене на овцете;
- доене, почистване;
- пасане на овцете;
- други грижи съпътстващи отглеждането на овцете;

ПРЕДЛАГАМЕ:
- постоянен трудов договор с пълно осигуряване с "Еврокомерс ХМ"ООД
- осем часов работен ден;
- основно трудово възнаграждение +доплащане за допълнителни дейности;
- осигурено напълно самостоятелно жилище за постоянно обитаване;
- добро възнаграждение;

Моля, да кандидатстват хора с опит в отглеждането на селскостопански животни
и най-вече на стадо овце. Стадото е около 200 животни. По-голямата част от работата е механизирана и автоматизирана. Физическата работа е възможно най-облекчена.

Ако проявявате интерес към обявените свободни позиции, е необходимо да ни изпратите автобиография и актуална снимка.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат разглеждани за целите на подбора за тези длъжности

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 650 до 900 лева на месец

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

10.06.2021

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК