РАБОТНИК - КАНАЛОПОЧИСТВАЩА МАШИНА - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
В момента за наш клиент, търсим отговорен, организиран и мотивирн кандидат за позицията:

РАБОТНИК - КАНАЛОПОЧИСТВАЩА МАШИНА

Отговорности:
- Транспортиране на техниката с бус, кат. "B";
- Спомага на специалиста ВиК за ръчното и машинното почистване на канали и шахти;
- Работа със специализирани уреди и устройства за отпушване на канализация.

Компанията предлага:
- Работен обучителен период заедно с опитен работник на фирмата, с цел запознаване със системите и начина на работа във фирмата.
- Трудов договор;
- Осигуровки върху РЕАЛНОТО възнаграждение;
- Стартова заплата - 1200 лв. нето. След 3-тия обучителен месец - 1500 лв. нето;
- 8 часов работен ден;
- Възможност за допълнителни смени;
- Коректно и приятелско взаимоотношение.

Изисквания към кандидатите:
• Завършено средно образование;
• Желание, отговорност и коректно отношение към работата.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК