СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента за наш партьор - водещ световен производител на строителни материали, търсим опитен специалист за позицията:

СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА

Работните задължения ще включват:
* Координиране, организиране и извършване на мониторинг на дейности, свързани с логистичните процеси в компанията;
* Активна поддръжка на отдела за обслужване на клиенти, отговор при запитвания от тяхна страна и последваща обработка на поръчки, както и проследяване за наличност в склад, дати за товарене, време за транспорт, плащания и др.
* Избор на превозвачи и договаряне на условия за транспорт с цел постигането на оптимални резулатати и минимализиране на разходите по доставка на материали;
* Следене дали всички доставки ще бъдат реализирани в срок и при невъзможност това да се случи, уведомяване своевременно на клиентите за причините за забавянето;
* Редовна подготовка на логистични отчети към ръководството с цел по-доброто обслужване на клиентите и тяхната удовлетвореност от услугата.

Успешния кандидат притежава:
* Опит на същата или сходна позиция в областта на логистиката - минимум 2 години;
* Отлични комуникативни умения;
* Способност за справяне със задачи в кратки срокове;
* Проактивност и поемане на инициатива, когато ситуацията го изисква;
* Умения за свободно владеене на английски език.

Предложението на компанията:
* Много добро възнаграждение в зависимост от опита на одобрения кандидат;
* Работа в добър екип от професионалисти;
* Реални осигуровки и възможност за подсигурен транспорт.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

05.12.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК