Международни шофьори/Вътрешно Холандия

Описание

Изисквания: C+E

Условия за работа: Фирмата предлага транспорт до чужбина,База със всички необходимости като (баня,перално помещение,санитарно помещение,кухня и българска телевия.

Период на време по договаряне

Коректно заплащане без закъснение на 15 то число от месеца.

Отговорности: Intime Logistics & Consulting холандска транспортна фирма търси да назначи вътрешни шофьори за Холандия.

Наемаме шофьори със стаж и евентуално без стаж.

Това, което предлагаме е стартово трудово възнаграждение от 2300 евро твърдо на месец.

Заплащането се извършва на целият месец от 15 до 16 число парите са на вашата сметка.

Трудов договор съобразно българското законодателство,предлагаме също и опция за холандски договор.

Международен шофьор вътрешно само във Холандия.2300 трърда заплата,средно се правят 8000км на месец за тази релация се изисква минимално ниво английски език.

Фирмата осигурява квартира със всички необходимости (перално помещение,кухня,баня,българска телевизия)

Базата и Паркинга ни се намират във Утрехт,Нидерландия.

Фирмата разполага със микробуси за превоз на шофьорите.

При сериозен интерес моля да се свържете със Борислав Ивайлов

00359899898029 или 0031636302250.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 4500 до 4600 лева на месец

Категория:

Международни шофьори

Населено място:

Гр. София

Дата:

15.07.2021

Организация:

Intime Logistics

Детайли за организацията:

Повече информация за Intime Logistics може да получите ТУК