МОНТАЖНИК ПРОМИШЛЕНО ОБОРУДВАНЕ - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента за наш клиент, компания от сектор на подемната техника, търсим отговорен, организиран и мотивиран кандидат за позицията:

МОНТАЖНИК ПРОМИШЛЕНО ОБОРУДВАНЕ

Работните задължения включват:

• Монтаж на ново оборудване - подемна техника;
• Извършване на технически проверки;
• Обезпечаване безопасната работа на оборудването;
• Работа с инструменти, измервателни уреди и други работи пособия.
Успешният кандидат притежава:

• Техническо образование;
• Опит на сходна позиция ще се счита за предимство, но не е задължителен;
• Сръчност, умения за работа с работни инструменти и измервателни уреди;
• Добро ниво на английски език;
• Възможност за пътуване и командировки.
Защо да кандидатствате при нас?

• Конкурентно възнаграждение 1400 лв. нет + много добра бонус система;
• Служебен автомобил;
• Ваучери за храна;
• Работа в сплотен екип;
• Възможност за професионално развитие в компания с високи стандарти и качествено.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 2000 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.08.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК