Мениджър проекти за превод

Описание

Описание и изисквания:
Митра Транслейшънс е водещ доставчик на езикови услуги като писмени и устни преводи, транскрибиране, дублаж, локализация на софтуер, маркетинг и медицински преводи, ТМ стратегии и управление, проектно управление и лингвистичен анализ за всички европейски езици. Вече три десетилетия предлагаме широка гама чуждоезикови услуги на бизнеса, физически лица и организации у нас и на световния пазар. Клиентите ни от цял свят разчитат на нашата отдаденост на професията и непрекъснатия ни стремеж за развитие във връзка с преводите на документи от и за чужбина, писмени и устни преводи в полза на бизнеса и международната търговия, право, медицина и здравеопазване, образование и информационни технологии, мултимедия и софтуер, техника и машиностроене, както и много други сектори.

Търсим мениджър на проекти за превод за офиса си в град Варна – човек, който може ефективно да организира хора и технически ресурси, за да постига целите на проектите в съответствие с договорените изисквания за качество, време и разходи. Мениджърите на проекти ръководят работата, за да се постигат целите с най-ефикасни ресурси и същевременно всички заинтересовани да са доволни. Лицето, което ще заеме тази позиция, ще работи предимно с чуждестранни клиенти.
Основни задължения:
• Ръководи няколко проекта за локализация едновременно - от началото до завършването им, в динамична среда
• Координира всички фази на проектите си и предвижда колко време ще отнеме всеки един етап от проекта
• Договаря сроковете за изпълнение и цените с доставчиците на услуги (преводачи, редактори и др.)
• Установява и поддържа отлични взаимоотношения с тези доставчици, включително чуждестранни
• Следи напредъка на проектите
• Изготвя, следи и докладва бюджета на проектите
• Подготвя и поддържа документацията по проектите
• Спазва установените работни процеси
• На различни етапи на проекта извършва проверки за качество и точност (корекция, подготовка за печат, осигуряване на качеството)
• Изготвя оферти.

Изисквания:
• Отлични умения за общуване на английски език – писмено и говоримо. Знанията по други езици ще са предимство
• Отлична граматика на български език
• Внимание към детайлите и способност за ръководене на няколко проекта едновременно
• Спазване на сроковете
• Умения за решаване на проблеми и анализ
• Самостоятелност при изпълняване на задълженията
• Способност за работа под напрежение и в динамична среда
• Отлична компютърна грамотност (Windows, MS Office, формат на текстове);
• Сериозно предимство би бил опитът в управлението на проекти
• Висше образование

Какво предлагаме:
• Дългосрочно трудово правоотношение
• Отлична работна среда, чудесен екип
• Конкурентно възнаграждение
• Постоянно обучение и обмен на опит
• Стандартна работна седмица, с работно време от 10:00 ч. до 19:00 ч.
• Брутна работна заплата: 1300 лв.

• Възможност за развитие и повишаване на заплатата след 6 месеца работа.

Препоръка от предходен работодател се счита за предимство.

Само предварително одобрените лица ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
икономика

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1300 лева на месец

Категория:

Образование, Образователни курсове и преводи

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

05.07.2021

Организация:

Митра Транслейшънс ООД

Повече информация за Митра Транслейшънс ООД може да получите ТУК