Ръководител склад - Девин

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда. Компанията търси да назначи амбициозни и мотивирани за работа кандидати за следната позиция:
За наш клиент - известна водеща международна производствена компания, в момента търсим:

Ръководител склад

Отговорности:

-Организира площта на склад (оформлението) за района и поддържа в ред входящите материали, готови стоки и компоненти.
-Управлява своевременно получаването, преработката и доставката на суровини / готови продукти;
- Гарантира, че всички артикули са поставени по подреден начин и идентифицирани с етикет за самоличност; поддържа околната среда чиста.
- Разбиране на цялостното управление на веригата за доставки и съответните процеси.
- Контролира спазването на законодателните документи за безопасност, фирмените правила и инструкции за безопасност, Правилата за вътрешно трудово регулиране и използването на предписаните ЛПС; отговорен за осигуряване на условия за безопасност на труда на своя персонал.
- Контролира първоначален контрол на влизащата в склада готова продукция, и въвежда резултатите в модула за качество.
- Осигурява своевременно обслужване на отдела за продажби, като същевременно минимизира складовите и производствените разходи.
- Наблюдава поддръжката на системата за инвентаризация, за да подпомогне производствения график; извършва / организира периодични физически инвентаризации.
- Непрекъснато подобрява правилата за поръчка и организацията на работата в склада.
- Осигурява ежедневни / седмични / месечни отчети и отчети от база данни, когато и ако е необходимо.

Изисквания:
-Висше образование – с предимство кандидати с опит на същата позиция минимум 2 години ;
- Отлична компютърна грамотност- MS Office;
-SAP знания в MM / WM модул
-Владеене на английски език на работно ниво за разбиране на техническата документация и ръководството;

Компанията предлага:

- Възможност за развитие в голяма международна компания, с утвърдени стандарти;
- Отличен социален пакет;
- Осигурени пътни разноски;
- Коректност, сигурност и стабилност в трудово- правните отношение.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. Девин

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

08.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК