Агроном - овощни насаждения - Добрич

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Предлагаме Ви възможността да станете част от екипа на нашия партньор - българска компания, с основна дейност – производство на плодове, на позицията:

АГРОНОМ
(овощни насаждения)

Основни отговорности на позицията:

• Организация, планиране и ръководене на пълния работен процес по отглеждането на насажденията
• Проследяване на тенденциите в растениевъдството и внедряването на иновативни методи в производството
• Планиране и проследяване на изпълнението в срок и качество на агротехническите мероприятия
• Осъществяване на контрол на качеството във всеки етап от развитието на отглежданите култури
• Организация на беритбите в подходящата техническа зрялост на различните сортове с цел прясна консумация
• Мониторинг на условията в овощната градина и препоръки, необходими за постигане на целите за стандартизирано качество и увеличаване на добива и размера на плодовете
• Поддържане на нормативно изискуемите документи и изготвяне на отчети за дейността
Изисквания към кандидатите:

• Висше образование - специалност Агроном – Овощарство.
• Практически опит в отглеждането на трайни овощни насаждения
• Познания за модерните практики за отглеждане на трайни насаждения
• Владеене на английски език на работно ниво – силно предимство
• Добра компютърна грамотност - Microsoft Office - Word, Excel, Outlook.
• Отлични организаторски и лидерски умения.
• Добра комуникация и работа в екип.
• Свидетелство за управление на МПС, кат.Б.
От компанията предлагат:

• Конкурентно възнаграждение.
• Релокационен пакет.
• Работа в динамична и предизвикателна среда.
• Продължаващо обучение по специалността в хода на работата.
• Коректно отношение.
Ако търсите успешна реализация, възможност да разгърнете своя потенциал и да разширите професионалните си умения, ставайки част от високо специализиран екип, то тогава изпратете ни своето актуално CV и ние ще се свържем с Вас!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Агроном

Населено място:

Гр. Добрич

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК