РАБОТНИК сглобяване на дограма - Бургас

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите партньори - компания с основна дейност производство на дограма, търсим отговорни и мотивирани кандидати, за позицията:

РАБОТНИК сглобяване на дограма

Основни задачи и отговорности:

• Сглобяване на детайли и елементи на ПВЦ профили
• Работа с електрически инструменти
• Следене за качеството на сглобките
• Спазване правилата за безопасност при работа
Изисквания:

• Средно образование
• Предишен опит в производствена среда ще се счита за голямо предимство
• Опит в работата с ръчни и електрически инструменти
• Желание за работа и отговорност към поставените задачи
Какво предлага компанията:

• Много добро възнаграждение
• Дългосрочна работа в доказана компания
• Редовна смяна от понеделник до петък - 08:00 – 17:30 часа
• Служебен транспорт и осигурен обяд
• Въвеждащо обучение
Ако позицията Ви е заинтригувала, моля, изпратете Ваша актуална автобиография.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК