Сервизен Техник - Стара Загора

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент,компанияю, занимаваща се с продажба на машини за индустриално опаковане и безопасно транспортиране на товари, търсим кандидат, за позицията:

Сервизен Техник

Отговорности:

• Извършва монтаж, ремонт и демонтаж на отделни части и механизми от машините и оборудването;
• Участва в предаването на оборудването за експедиция и провежда инструктаж за експлоатация при закупуване или след проведен ремонт или монтаж;
• Прави системни проверки за механичната точност на машини и инструменти на продадени или отдадени под наем на клиенти на фирмата при изпълнение на отделните операции;
• Попълва отчетна документация, свързана с ремонтите на машините и контрола им;
• Контролира изразходваните и налични резервни части и материали, подава информация в писмен вид на административно-отговорното лице при необходимост от заявка и следи наличност на задължително изискуемите на склад резервни части и консумативи за ремонт според изискванията на производителя.

Изисквания:

• Висше образование- Техническо;
• Минимум 3 години опит със поддръжка на машини- опит с пневматични, електрически и механични компоненти;
• Отлични комуникативни и презентационни умения;
• Готовност за пътувания в страната;
• Добро ниво на владеене на Английски език- писмено и говоримо;
• Активен шофьор.

Компанията предлага:

• Въвеждащо обучение
• Служебен автомобил, лаптоп и телефон;
• Възможности за кариерно израстване;
• Дългосрочна ангажираност.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете своята автобиография!

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК