Служител/Служителка и/или Автомонтьор

Ние сме фирма с опит в бранша и водеща в сферата на автосервизната дейност, както и обслужването на клиенти в цялата страна. Във връзка с разрастването ни в различни области на България, търсим да назначим отговорен служител/служителка и/или автомонтьор с потенциал за отговорник на обект, след преминаване обучение и детайлно запознаване с процеса на работа и особеностите при монтаж.

Задължения:

- организиране на работния процес в автосервиза;
- изготвяне на дневни и месечни отчети;
- способност за извършване на проучвания на местния пазар и идентифициране на нуждите на клиентите;
- опит в автосервизна дейност;
- опит в организационната сфера, тип склад е също предимство;

Изисквания:
- средно образование е задължително;
- висше техническо образование е предимство;
- опит на подобна позиция е предимство;
- техническа грамотност и опит с работа на каса и компютър;
- желание за дългосрочна заетост;
- организираност и спазване на установени процедури;
- коректност, лоялност, комуникативност и умения за работа в екип;
- отговорност при изпълнение на поставените задачи и към предоставеното оборудване за работа;

Ние предлагаме:
- възможност за развитие;
- трудов договор и редовно заплащане на атрактивна заплата;
- вътрешно- фирмени обучения;
- постоянна работа на пълен работен ден;
- позитивна работна атмосфера с екип от професионалисти;

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете ни автобиография и актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 2000 лева на месец

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

Ул. Братя Миладинови 16

Дата:

14.07.2021

Организация:

Фикса ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Фикса ЕООД може да получите ТУК