Младши счетоводител

Международна транспортна и логистична компания търси младши счетоводител, който да работи в офиса във Варна.
Изисквания:
Международна транспортна и логистична компания търси младши счетоводител, който да работи във варненския офис.

Изисквания:

1. Изпълнява задачи, свързани с контрол за правилното водене на първични документи, разходване на парични средства и материални ресурси, както и осчетоводяване на документи и водене на ведомости.

Трудови задачи и задължения, характеризиращи описанието на длъжността:

2. Регистрира хронологично счетоводните операции.

3. Води систематични счетоводни регистри за обобщаване на счетоводната информация.

4. Осъществява контрол на приходите и разходите на предприятието.

5. Участва в планирането на финансовата дейност и подготвя разчети за финансиране на капиталовите разходи за основен ремонт и за придобиване на дълготрайни активи.

6. Изчислява и внася данъци, държавни такси и осигурителни вноски.

7. Изчислява, осчетоводява и плаща трудовите възнаграждения на работниците и служителите на предприятието и възнаграждения по граждански договори.

8. Изчислява и удържа осигурителните вноски и данък общ доход, които са за сметка на работниците и служителите.

9. Изчислява, осчетоводява и плаща обезщетения по КТ и КСО на работниците и служителите.

10. Съставя първични и вторични счетоводни документи, и оборотна ведомост.

11. Прави междинно и годишно приключване на счетоводните регистри.

12. Извършва счетоводни записвания, а при нужда и измененията им.

13, познаване на счетоводната програма Office Plus

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1800 до 2000 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

18.08.2021

Организация:

ТЕМПЕРИ ЛОДЖИСТИКС ЕООД

Повече информация за ТЕМПЕРИ ЛОДЖИСТИКС ЕООД може да получите ТУК